KONTAKT


Vi som jobbar här kommer alla från någon av våra medlemsparter och arbetar för att effektivt kunna samordna våra resurser.

Välkommen att kontakta oss med frågor, synpunkter eller annat.



Förbundschef

Gudrun Emilsdottir
e-post: gudrun.emilsdottir@sofvast.se
Tfn. 0522-69 51 33



Kansli

Ingela Stridh
e-post: ingela.stridh@sofvast.se
Tfn. 0522-69 76 70



Verksamhetsutvecklare

Maria Hassing Karlander
e-post: maria.hassing@sofvast.se
Tfn. 0522-69 51 34



Utredningsenhet

Malin Modig, arbetsterapeut
e-post: malin.modig@vgregion.se
Tfn. 070-082 41 61

Ulf Haglund, utredare 
e-post: ulf.haglund@munkedal.se
Tfn. 0524-180 22



Rehabvägledare

Uddevalla
Carolina Johansson
e-post: carolina.v.johansson@arbetsformedlingen.se
Tfn. 010-487 41 82

Kornelia Hedqvist Magnusson
e-post: kornelia.hedqvist-magnusson@arbetsformedlingen.se
Tfn. 010-486 40 70

Camilla Staxgård
e-post: camilla.staxgard@vgregion.se
Tfn. 073-709 06 14

Färgelanda och Melle...  Läs mer...